• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

insan Kaynakları

Her türlü Dilek ve Şikayetleriniz için Bizlere Ulaşabilirsiniz >>

Bir organizasyonun insan kaynaklarının sağlanması ve koordine edilmesine yönelik tüm faaliyetler, insan kaynakları yönetimini oluşturur (1). Diğer bir deyişle insan kaynakları yönetimi, bir organizasyona nitelikli personeli bulmak ve organizasyonda tutmak için yapılan faaliyetlerin toplamıdır.

21. YY’da rekabet, bilgi teknolojisi ve insan kaynakları üzerinde yoğunlaşacaktır. Bilgiyi ve insan kaynaklarını en iyi şekilde kullanabilen şirketler, rekabette üstün konuma geçeceklerdir.

İnsan Kaynakları Bölümü, Sema Organizasyon hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütür. Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Sema Organizasyon personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar. Hızla gelişen hizmet sektöründe bu yolla farklılığını ortaya koyan Sema Organizasyon, nitelikli kişilerce “öncelikle tercih edilen olma konumunu giderek pekiştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Sema Organizasyon gücünü, yeniliklere ve gelişime açık, sorumluluk sahibi, dürüst, her biri kendi alanında uzman ve nitelikli insan kaynağından almaktadır. Bu kapsamda insan kaynakları politikamız; şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda, kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştirebilecek kişileri kuruluşumuza kazandırmaktır.

Genel Başvurular

Başvurmak için tıklayınız.