• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05332772525

Abdullah Beyhan

Yıllardır sizlere hizmet ediyoruz, her zaman dediğimiz gibi maddiyattan önce başarı. Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Sema Org Gsm:+90 533 277 25 25 (whatsapp)
Sema Org Ofis Gsm: 0(533)277 25 25


E-Posta Adreslerimiz
Menajer: iletisim@semaorganizasyon.net
kultursanat@semaorganizasyon.net

Sema Org Ofis: semaorganizasyon@yahoo.com

 

Abdullah Beyhan Kimdir ?

1986 İstanbul’da doğdu. 5 yaşına kadar doğduğu semt olan Eyüp’te ikamet etti. İlk ve orta öğretimini Sultangazi’de tamamladı. İlkokul sonrası Sümbül Efendi Erkek Kur’an Kursun’da bir yıl Kur’an ve dini bilgiler eğitimi aldı. Tasavvuf musikisiyle o yıllarda tanıştı.

1996 yılında Süleyman Özcanlı ile beraber Marmara Fm’de Papatyalar Açarken programının küçük konuğu olan Beyhan, ilahileriyle programın neşe kaynağı oldu. İlk albümü ‘Ya Allah’ 1998 yılında Öz Beyhan Prodüksiyon markasıyla sevenleriyle buluştu. Birinci albümdeki başarı bir yıl sonra çıkacak olan ‘Sen Yarattın’ albümünün hazırlıklarına hız verdi.

Müzik eğitimi ve çeşitli sebeplerden dolayı albüm çalışmalarına uzun süre ara verdi. Bu zaman zarfında def, tef,bendir, kudüm, küp, darbuka, bateri, çalmaya başladı. Ayrıca 2 yıldır hem percusion hem de ney üflemeye devam etmektedir.

Vatani görevini tamamladıktan sonra Tasavvuf musikisi ve müzik alanında çalışmalarına hız verdi. Söz, beste ve yorumlarıyla bir çok meşhur sanatçıyla çalışmalarını sürdürdü.

Beyhan, 2 yıl aradan sonra 2008 yılında S.A.V adlı albüm çalışmalarına başladı. 18 aylık uzun bir çalışmanın sonucu aranjörü Emre DEMİRHAN`ın kayıt stüdyosunda, muhterem babası İsmail BEYHAN yönetmenliğinde (S.A.V) isimli albümle sevenlerine tekrar merhaba dedi ve piyasada hızlı bir çıkış yaptı. Çeşitli TV programlarına ve organizasyona katılan Beyhan, dinleyenlerinden olumlu tepkiler alıyor ve bunun mutluluğunu yaşıyor.

Sanatçı Abdullah Beyhan Stüdyo pekerde başlamış olduğu çalışmalarını sonra erdirdi. 2014 Ramazan Ayı`nda yeni albümü "HAKİKAT"i yayınlayarak kendi alanında yeni bir dönem başlattı. Albümün çıkış eseri olan SUBHANALLAH eserine klip çekerek dikkatleri üzerine çeken sanatçı Arapça İngilizce Türkçe eserlerden oluşan bu albümle Yurt dışında ve bir çok arap ülkesinde sıkca adından söz ettirdi. Abdullah beyhan ' avrupa konserlerinin ardından çok büyük bir hayran kitlesine ulaştı.2015 senesinde hemen hemen Türkiye ve Avrupanın bir çok kenti ve şehrinde yüzbinleri aşkın dinleyicisine konser verirken şimdilerde ise yeni albüm çalışmaları için yoğun bir şekilde çalışmalarına hız verdi. 2016 nın sonlarına çıkması planlanan albüm 10 eserden oluşurken yine söz ve besteleri sanatçının kendisine aittir.

Sanatçılara iletişim konusunda Sema Organizasyon aracılığıyla ulaşabilir. sanatçının konser kaşesini, festival ücretini, lansman geceleri fiyatını, yurtdışı ücretini bizden temin edebilirsiniz.

Kaliteli iş birlirliği ile bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm etkinlikler, gerek basın, gerekse çözüm ortaklarımız tarafından almış olduğu pozitif geri bildirimler , bizleri onure etmiştir.

Çalıştığımız sanatçılardan kalemi paha biçilemez bestelere imza atan, dinledikçe ve tanıdıkça daha çok sevdiğimiz, sahnelerin beyefendi ismi Abdullah Beyhan ile iligili bilgilere, bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Abdullah Beyhan Menajeri, Resmi Web Sitesi, Sahne Fiyatı, Konser ve Organizasyon, İletişim Bilgileri, Menajeri Kim Bu Sayfa Sanatçının konser bütçesi ile ilgili bilgi amaçlı hazırlanmış olup, organizatörlük sayfasıdır. Menajeri Kim? Abdullah Beyhan ile Konser, Organizasyon veya Abdullah Beyhan Sahne Fiyatı, Resmi Web Sitesi veya iletişim bilgileri için lütfen çekinmeden irtibata geçiniz veya Formu Doldurun. Müşteri Temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Abdullah Beyhan Menajeri Abdullah Beyhan iletişim Abdullah Beyhan Konser Fiyatı Abdullah Beyhan Telefon Abdullah Beyhan Belediye Fiyatı Abdullah Beyhan Resmi Websitesi