• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Abdurrahman Önül

Yıllardır sizlere hizmet ediyoruz, her zaman dediğimiz gibi maddiyattan önce başarı. Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Sema Org Gsm: 0(545)604 19 62 (whatsapp)
Sema Org Ofis Gsm: 0(533)277 25 25


E-Posta Adreslerimiz
Menajer: iletisim@semaorganizasyon.net
kultursanat@semaorganizasyon.net

Sema Org Ofis: semaorganizasyon@yahoo.com

 

Abdurrahman Önül Kimdir ?

Abdurrahman Önül 1 Aralık 1973 yılında Bayburt'da doğdu.Eğitimini İstanbul Fatih İmam Hatib lisesinde tamamladı.Küçük yaşında müziğe karşı büyük bir ilgisi vardı.Bir çok özel kurstan müzik eğitimi almış olup yine bir çok müzik enstrümantalini kullana bilmektedir. 1990 yılında "Yalvar Allah'a" albümünü piyasaya çıkararak, müzik dünyasına adım attı. Abdurrahman Önül yaklaşık 10 yıldır Türkiye ve Avrupa'da en çok albümü satan sanatçı olma ünvanını elinde bulunduruyor.Halen İstanbul'da ikametgah etmekte olup ticaretle uğraşmaktadır.

Sanatçılara iletişim konusunda Sema Organizasyon aracılığıyla ulaşabilir. sanatçının konser kaşesini, festival ücretini, lansman geceleri fiyatını, yurtdışı ücretini bizden temin edebilirsiniz.

Kaliteli iş birlirliği ile bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm etkinlikler, gerek basın, gerekse çözüm ortaklarımız tarafından almış olduğu pozitif geri bildirimler , bizleri onure etmiştir.

Çalıştığımız sanatçılardan kalemi paha biçilemez bestelere imza atan, dinledikçe ve tanıdıkça daha çok sevdiğimiz, sahnelerin beyefendi ismi Abdurrahman Önül ile iligili bilgilere, bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Abdurrahman Önül Menajeri, Resmi Web Sitesi, Sahne Fiyatı, Konser ve Organizasyon, İletişim Bilgileri, Menajeri Kim Bu Sayfa Sanatçının konser bütçesi ile ilgili bilgi amaçlı hazırlanmış olup, organizatörlük sayfasıdır. Menajeri Kim? Abdurrahman Önül ile Konser, Organizasyon veya Abdurrahman Önül Sahne Fiyatı, Resmi Web Sitesi veya iletişim bilgileri için lütfen çekinmeden irtibata geçiniz veya Formu Doldurun. Müşteri Temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Medya Sponsoru;

Abdurrahman Önül Menajeri Abdurrahman Önül iletişim Abdurrahman Önül Konser Fiyatı Abdurrahman Önül Telefon Abdurrahman Önül Belediye Fiyatı Abdurrahman Önül Resmi Websitesi