• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Doğum Günü Organizasyonları

Yıllardır sizlere hizmet ediyoruz, her zaman dediğimiz gibi maddiyattan önce başarı. Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Çocuğunuz, arkadaşları ve özel davetlileriniz için kusursuz bir doğum günü partisi için çok emek ve zaman harcadınız. Sabırsızlıkla beklenen doğum gününe çok az bir zaman kaldı. Çocuğunuzu o özel gününde palyaço kiralayarak en mutlusu yapın. Mekanınızı süsleyelim,pinyata patlatalım. Çeşitli oyunlarla eğlenceli anlar sizi bekliyor.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU NEDEN ÖNEMLİDİR?

"Anne doğum günüme kaç gün kaldı?". Fazla söze gerek yok.

Unutmayın ki Çocuğunuzun yaşı büyüdükçe kıvrak zekası ve gelişen muhakeme kabiliyeti ile beklentileri yükselir. Doğum günü partisinde hem çocuğunuz, hem de arkadaşları çeşitli eğlenceler ve sürprizler bekleyecektir. Palyaço arkadaşlarımız sınırsız eğlence ve sürprizlerle yanınızda olacaktır. Tecrübemize, kalitemize, animatör arkadaşlarımıza çok güveniyor ve eğlence garantisi veriyoruz.

Başarılı bir doğum günü organizasyonunda çocuğunuz ve eşiniz sizinle gurur duyacak, cemiyetiniz tarafından takdir edileceksiniz.

Doğum günü palyaçosu, partinize standart bir çanta ile gelir. Çantada parti esnasında kullanılacak animasyon malzemeleri bulunur; Çuval, Halat, Parti CD'si, Sosis Balon, Patlatma Balonu, Anti Alerjik Yüz Boyası, Kaşık , Pinpon Topu, Mandal, Düdük, Hediye Madalyon. Palyaço malzemeleri kullanılarak, yaş gruplarına göre farklı ve eğlenceli oyunlar oynatır. Parti CD'sinde iki doğum günü şarkısı ve çocukların çok sevdiği, eğlenerek dans edebilecekleri 20 popüler parti şarkısı bulunmaktadır. Parti Sonunda CD size hediye edilecektir.

Doğum Günü Partisi oyunlarımız, çocuğunuzun diğer çocuklarla kaynaşmasını, paylaşmasını ve sosyalleşmesini sağlayacak oyunlardır.

Doğum Günü için hazırladığımız Standart pakete pinyata, boyama evi, illizyon ve farklı oyunlar eklenebilir veya alternatif paketlerimizi inceleyebilirsiniz

Doğum Günü Partinizin bitmesini takiben fotoğraf ve videolarınızı bizimle paylaşırsanız, mükemmel bir doğum günü video klibi hazırlıyor; sitemizde, youtube'da, facebook'ta, vimeo'da yayınlıyoruz. Sizde sevdiklerinizle paylaşıyorsunuz.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONUNDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Doğum Günü Organizasyonunuz için organizasyon firmaları ile iletişim kurduğunuzda, önceliklerinizin ve taleplerinizin neler olabileceğini, firma tarafından bu isteklerinizin nasıl karşılanıp karşılanamayacağını sorgulamanız, karar vermenize yardımcı olabilecek hususları belirleyecektir.
Doğum Günü Organizasyonunuz için internetten bularak bağlantı kurduğunuz firmaların, gerçek bir firma (Tüzel) olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
Çocuğunuzun yaşı ve misafir çocukların yaş gruplarını muhakkak firmaya iletiniz
Doğum günü organizasyonu için rezervasyonunuzu erken yaptırmak, organizasyonun tarafımızdan planlanmasını kolaylaştıracaktır.
Firma tarafından görevlendirilen Doğum Günü Palyaçosunun kullanacağı kostümlerin temizlik garantisi veriliyor mu? Animatörlerimizin kostümleri her doğum günü organizasyonundan sonra yıkanmakta ve ütülenmektedir.
Mekanınız doğum günü partisine hazır mı? Mekan sivri köşeli masalardan, kesici ve delici aletlerden arındırılmalıdır. Değerli eşyalar saklanmalı ve kırılabilecek nitelikteki tüm eşyaların güvenliği sağlanmalıdır.
Palyaço gelecek mi, gelmeyecek mi? Animatörümüz programdan önce sizi arayacak ve hiçbir soru işareti bırakmayacaktır.
Doğum Günü Organizasyonunun da görevlendirilecek animatörün Bay veya Bayan olabilir mi? Tercih sizin. Bay veya bayan animatör tercih edebilirsiniz.
Doğum Günü Organizasyonunda Palyaçoların oynatacağı oyunların içerikleri ve kullanılan malzemelerin neler olabileceği konularında bilgi almanız gerekmektedir.
Müşteri temsilcilerimizle doğum günü organizasyonunun yapılacağı mekana toplu ulaşım vasıtalarını kullanarak nasıl ulaşılabileceği bilgisini paylaşın
Çocuklar için çok geç saatlerde parti düzenlemeyiz.

 • Sihirbazlık Gösterileri
  Palyaçolar
  Animatör
  Doğum günü konsept süsleme
  Dj ses müzik sistemleri
  Maskotlar, hayal kahramanları
  Hepsi ve Daha Fazlası için Bizlerle irtibata Geçebilirsiniz!

Etiketler

Doğum Günü Organizasyonu Palyaço Kiralama Animatör Kiralama Konsept Doğum Günü Organizasyonu Ses sistemi kiralama Balon ve Süsleme Sihirbazlık Gösterileri Işık Gösterileri Doğum Günü