• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Mustafa Karataş

Yıllardır sizlere hizmet ediyoruz, her zaman dediğimiz gibi maddiyattan önce başarı. Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Sema Org Gsm: 0(545)604 19 62 (whatsapp)
Sema Org Ofis Gsm: 0(533)277 25 25


E-Posta Adreslerimiz
Menajer: iletisim@semaorganizasyon.net
kultursanat@semaorganizasyon.net

Sema Org Ofis: semaorganizasyon@yahoo.com

 

Mustafa Karataş Kimdir ?

Mustafa Karataş kimdir, Mustafa Karataş, 20 Mart 1961 tarihinde Sivas, Gürün’de doğmuştur. Yaklaşık 5 yaşında iken Karabük‘e göç ettiler. İlkokulu ve ortaokulu Karabük’te okudu. Kastamonu‘da başladığı İmam Hatip Lisesi’ni Sakarya‘da bitirdi. 1980 yılında İstanbul‘ a geldi. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1984 Yılında mezun oldu. Aynı Üniversitede 1989 yılında Hadis Yüksek lisansını, 1998 yılında Doktorasını tamamladı. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesine Yardımcı Doçent olarak atanan Karataş, 2008 yılında Doçent 2013 yılında Profesör oldu.

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Hadis Anabilim Dalı Başkanlığı, Rehberlik Danışmanlık Birimi Başkanlığı, Fakülte Kurulu Üyeliği gibi görevler yapmış olan Karataş, Güzel Sanatlar/Hüsn-ü Hat ve Hadis dersleri verdi ve Hadis alanında birçok yüksek lisans ve doktora tezi yönetti. Mustafa Karataş, başarılı öğrencileri burs ve seminerlerle desteklemek amacıyla kurduğu İlim Hizmet Araştırma Merkezinde (İHAM) yüzlerce öğrenci yetiştirdi.

Otuzdan fazla ilmi makalesi yayınlanan ve pek çok eseri ve tebliğleri bulunan Mustafa Karataş, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında yüzlerce konferans verdi. İlmi toplantılar, araştırma, konferans ve seyahat amaçlı pek çok ülkeye giderek ilim ve fikir adamlarıyla görüşme imkânı buldu.

2004 yılından itibaren televizyon programı yapan Karataş, bugüne kadar Ramazan İftar Programları, Cuma Sabahları ve Muhabbet Kapısı olmak üzere beş yüzden fazla canlı yayın gerçekleştirdi.

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi HadÜyesi olarak görev yapan Mustafa Karataş, yurt içi ve yurt dışı konferanslarına, İHAM onursal başkanlığına ve televizyon programlarına devam etmektedir.

İngilizce ve Arapça bilen Mustafa Karataş, evli ve dört çocuk babasıdır.

Sanatçılara iletişim konusunda Sema Organizasyon aracılığıyla ulaşabilir. sanatçının konser kaşesini, festival ücretini, lansman geceleri fiyatını, yurtdışı ücretini bizden temin edebilirsiniz.

Kaliteli iş birlirliği ile bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm etkinlikler, gerek basın, gerekse çözüm ortaklarımız tarafından almış olduğu pozitif geri bildirimler , bizleri onure etmiştir.

Çalıştığımız sanatçılardan kalemi paha biçilemez bestelere imza atan, dinledikçe ve tanıdıkça daha çok sevdiğimiz, sahnelerin beyefendi ismi Mustafa Karataş  ile iligili bilgilere, bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Mustafa Karataş Menajeri, Resmi Web Sitesi, Sahne Fiyatı, Konser ve Organizasyon, İletişim Bilgileri, Menajeri Kim Bu Sayfa Sanatçının konser bütçesi ile ilgili bilgi amaçlı hazırlanmış olup, organizatörlük sayfasıdır. Menajeri Kim? Mustafa Karataş ile Konser, Organizasyon veya Mustafa Karataş Sahne Fiyatı, Resmi Web Sitesi veya iletişim bilgileri için lütfen çekinmeden irtibata geçiniz veya Formu Doldurun. Müşteri Temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Medya Sponsoru;

Mustafa Karataş Menajeri Mustafa Karataş iletişim Mustafa Karataş Konser Fiyatı Mustafa Karataş Telefon Mustafa Karataş Belediye Fiyatı Mustafa Karataş Resmi Websitesi