• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05332772525

Rıza Kara

Yıllardır sizlere hizmet ediyoruz, her zaman dediğimiz gibi maddiyattan önce başarı. Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Sema Org Gsm:+90 533 277 25 25 (whatsapp)
Sema Org Ofis Gsm: 0(533)277 25 25


E-Posta Adreslerimiz
Menajer: iletisim@semaorganizasyon.net
kultursanat@semaorganizasyon.net

Sema Org Ofis: semaorganizasyon@yahoo.com

 

Rıza Kara Kimdir ?

Bestekar; Türk tasavvuf ve Türk sanat müziği solisti Rıza Kara 1976 yılında Erzurum’da ( Pasinler ) doğdu. İlköğretim hayatının burada tamamlamasının ardından 1991 tarihinde ortaöğretimi tamamlamak için Artvin’e gitti. Sanatçı, 1995 tarihinde Artvin imam hatip lisesinden mezun olmuştur.
İlerleyen yıllarda zamanın çeşitli üstadlarından birebir istifadeleri olmuştur. Yanı sıra çeşitli, radyo ve televizyon kanallarında görev almıştır.
Sahne hayatı boyunca Türk tasavvuf müziği alanında yurtiçinde yüzlerce konserle ülke sanatına katkıda bulunmuş ve yine çeşitli illerde katıldığı festival, organizasyon ve konserlerde sahne almıştır.
Geniş bir repertuara sahip olan Rıza Kara, Türk tasavvuf müziğinin yanı sıra şiir ve Türk sanat müziğide seslendirmektedir. Konserlerinde sahnesini paylaştığı sanatçı dostları ile birbirinden güzel eserleriyle her konserinde dinleyenleri mest etmiştir.
2006 yılında ‘’ Medine Onunla Güzel ‘’
2008 yılında ‘’ Gönlümün Yarenine ‘’
2011 yılında ‘’Bende Ağladım ‘’ adlı albümleri Hedef Müzik etiketiyle,
2015 yılında ‘’ Haktan Emir ‘’ isimli 4. Stüdyo albümü Süreç Medya tarafından yayınlandı ve tüm müzik marketlerde ve dijital platformlardaki yerini aldı.
Rıza Kara’nın bazı besteleri;
Annem, Ya Nebi, Bu gece, Haktan Emir, Mevlaya Gider

Sanatçılara iletişim konusunda Sema Organizasyon aracılığıyla ulaşabilir. sanatçının konser kaşesini, festival ücretini, lansman geceleri fiyatını, yurtdışı ücretini bizden temin edebilirsiniz.

Kaliteli iş birlirliği ile bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm etkinlikler, gerek basın, gerekse çözüm ortaklarımız tarafından almış olduğu pozitif geri bildirimler , bizleri onure etmiştir.

Çalıştığımız sanatçılardan kalemi paha biçilemez bestelere imza atan, dinledikçe ve tanıdıkça daha çok sevdiğimiz, sahnelerin beyefendi ismi Rıza Kara  ile iligili bilgilere, bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Rıza Kara Menajeri, Resmi Web Sitesi, Sahne Fiyatı, Konser ve Organizasyon, İletişim Bilgileri, Menajeri Kim Bu Sayfa Sanatçının konser bütçesi ile ilgili bilgi amaçlı hazırlanmış olup, organizatörlük sayfasıdır. Menajeri Kim? Rıza Kara ile Konser, Organizasyon veya Rıza Kara Sahne Fiyatı, Resmi Web Sitesi veya iletişim bilgileri için lütfen çekinmeden irtibata geçiniz veya Formu Doldurun. Müşteri Temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Rıza Kara Menajeri Rıza Kara iletişim Rıza Kara Konser Fiyatı Rıza Kara Telefon Rıza Kara Belediye Fiyatı Rıza Kara Resmi Websitesi