• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Sedat Uçan

Yıllardır sizlere hizmet ediyoruz, her zaman dediğimiz gibi maddiyattan önce başarı. Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Sema Org Gsm: 0(545)604 19 62 (whatsapp)
Sema Org Ofis Gsm: 0(533)277 25 25


E-Posta Adreslerimiz
Menajer: iletisim@semaorganizasyon.net
kultursanat@semaorganizasyon.net

Sema Org Ofis: semaorganizasyon@yahoo.com

 

Sedat Uçan Kimdir ?

25 Haziran 1975 yılında Erzurum iline bağlı İspir ilçesinin Ardıçlı köyünde dünyaya geldi. İlkokul eğitimini doğduğu köyünde, ortaokulu Rize’nin Güneysu ilçesinde, Liseyi de Erzurum-İspir’de İmam Hatip Lisesinde tamamladı.

Daha çocukluk yaşlarında müziğe olan ilgisi çevresindekiler tarafından biliniyordu. Öğrencilik yıllarından itibaren eserler seslendirmeye başladı. Ama o yıllarda, tüm dünya da tartışılan 2 görüş vardı. “Sanat toplum içindir” ve “Sanat sanat içindir”. Sedat Uçan, bu iki sanat felsefesini de saygıyla karşılıyordu ama bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyordu. İşte o andan itibaren; “Sanat Allah İçindir” felsefesini kendine düstur edindi.

1998 yılında profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başlayan Sedat Uçan, aynı yıl ‘İlahi Aşkınla’ isimli ilk albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Bu albümü sırayla; ‘Sevdasına Yandık’, ‘Rasulün Ümmeti’, ‘Gönlümün Sultanı’, ‘Söz Verdim Allah’ım’, ‘Aşk Elinde’ , ‘Lodos’, ‘Senin Aşkına’, ‘Yüceler Yücesi’, ‘Rasulün Gülleri’, ‘İlanım Var’ ve ‘Adına Kurbanım’ albümleri takip etti.

Albümleri yüz binlerce müziksever tarafından satın alınan Sedat Uçan, Türkiye dâhil, Almanya, Fransa, Danimarka, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç Ve Avusturya’da 1000’e yakın canlı konserleriyle hayranlarıyla buluştu ve birçok ödül aldı.

2009 ve 2010 yılı Ramazan ayında, İftar programında Mustafa Karataş Hocayla birlikte Kanal 7’de canlı yayında izleyenlerin karşısına geçen Sedat uçan, Star Tv’de Nihat Hatipoğlu Hocanın ‘Dosta Doğru’ ve ‘Sahur Özel’ programlarına birçok kez konuk oldu. Ayrıca ‘Kadir Gecesi Özel’ programında ATV izleyicileriyle buluştu.
Sedat uçan; nefesi yettiğince müzikle ilgilenmeyi düşünüyor ve yep yeni müzik albümleriyle ilerleyen yıllarda da müzik severlerle buluşmayı diliyor…

‘Sanat Allah İçindir’ düşüncesine inanan yüreklere selam ve muhabbetle.

Sanatçılara iletişim konusunda Sema Organizasyon aracılığıyla ulaşabilir. sanatçının konser kaşesini, festival ücretini, lansman geceleri fiyatını, yurtdışı ücretini bizden temin edebilirsiniz.

Kaliteli iş birlirliği ile bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm etkinlikler, gerek basın, gerekse çözüm ortaklarımız tarafından almış olduğu pozitif geri bildirimler , bizleri onure etmiştir.

Çalıştığımız sanatçılardan kalemi paha biçilemez bestelere imza atan, dinledikçe ve tanıdıkça daha çok sevdiğimiz, sahnelerin beyefendi ismi Sedat Uçan  ile iligili bilgilere, bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Sedat Uçan Menajeri, Resmi Web Sitesi, Sahne Fiyatı, Konser ve Organizasyon, İletişim Bilgileri, Menajeri Kim Bu Sayfa Sanatçının konser bütçesi ile ilgili bilgi amaçlı hazırlanmış olup, organizatörlük sayfasıdır. Menajeri Kim? Sedat Uçan ile Konser, Organizasyon veya Sedat Uçan Sahne Fiyatı, Resmi Web Sitesi veya iletişim bilgileri için lütfen çekinmeden irtibata geçiniz veya Formu Doldurun. Müşteri Temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Medya Sponsoru;

Sedat Uçan Menajeri Sedat Uçan iletişim Sedat Uçan Konser Fiyatı Sedat Uçan Telefon Sedat Uçan Belediye Fiyatı Sedat Uçan Resmi Websitesi