• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Süsleme Organizasyonları

Yıllardır sizlere hizmet ediyoruz, her zaman dediğimiz gibi maddiyattan önce başarı. Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman kadromuz ile her alanda hizmetinizdeyiz, sizlere bir telefon kadar yakınız. Acil iletişim hattı; 0545 604 19 62 ( Whatshap )

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU NEDEN ÖNEMLİDİR?

"Anne doğum günüme kaç gün kaldı?". Fazla söze gerek yok.

Unutmayın ki Çocuğunuzun yaşı büyüdükçe kıvrak zekası ve gelişen muhakeme kabiliyeti ile beklentileri yükselir. Doğum günü partisinde hem çocuğunuz, hem de arkadaşları çeşitli eğlenceler ve sürprizler bekleyecektir. Palyaço arkadaşlarımız sınırsız eğlence ve sürprizlerle yanınızda olacaktır. Tecrübemize, kalitemize, animatör arkadaşlarımıza çok güveniyor ve eğlence garantisi veriyoruz.

Başarılı bir doğum günü organizasyonunda çocuğunuz ve eşiniz sizinle gurur duyacak, cemiyetiniz tarafından takdir edileceksiniz.

Doğum günü palyaçosu, partinize standart bir çanta ile gelir. Çantada parti esnasında kullanılacak animasyon malzemeleri bulunur; Çuval, Halat, Parti CD'si, Sosis Balon, Patlatma Balonu, Anti Alerjik Yüz Boyası, Kaşık , Pinpon Topu, Mandal, Düdük, Hediye Madalyon. Palyaço malzemeleri kullanılarak, yaş gruplarına göre farklı ve eğlenceli oyunlar oynatır. Parti CD'sinde iki doğum günü şarkısı ve çocukların çok sevdiği, eğlenerek dans edebilecekleri 20 popüler parti şarkısı bulunmaktadır. Parti Sonunda CD size hediye edilecektir.

Doğum Günü Partisi oyunlarımız, çocuğunuzun diğer çocuklarla kaynaşmasını, paylaşmasını ve sosyalleşmesini sağlayacak oyunlardır.

Doğum Günü için hazırladığımız Standart pakete pinyata, boyama evi, illizyon ve farklı oyunlar eklenebilir veya alternatif paketlerimizi inceleyebilirsiniz

Doğum Günü Partinizin bitmesini takiben fotoğraf ve videolarınızı bizimle paylaşırsanız, mükemmel bir doğum günü video klibi hazırlıyor; sitemizde, youtube'da, facebook'ta, vimeo'da yayınlıyoruz. Sizde sevdiklerinizle paylaşıyorsunuz.

 • Sihirbazlık Gösterileri
  Palyaçolar
  Animatör
  Doğum günü konsept süsleme
  Dj ses müzik sistemleri
  Maskotlar, hayal kahramanları
  Hepsi ve Daha Fazlası için Bizlerle irtibata Geçebilirsiniz!

Etiketler

Doğum Günü Organizasyonu Palyaço Kiralama Animatör Kiralama Konsept Doğum Günü Organizasyonu Ses sistemi kiralama Balon ve Süsleme Sihirbazlık Gösterileri Işık Gösterileri Doğum Günü