• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Tasavvuf Müziği

Referanslarımız için Lütfen Tıklayın >>

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz Festival, Şenlik, Kongre, Seminer, Açılış organizasyonu gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere geniş sanatçı yelpazemiz ile anahtar teslim konser organizasyonu sunuyoruz...

Türkiye’nin tüm konser organizasyon alanlarında %100 başarı oranı sağlamak için çalışırız. Konser ve etkinliklerimize sponsor olan markalara farkındalık yaratacak etkili projeler üretir, marka bilinirliği sağlayan doğru zamanda, doğru sanatçılar ile konser planlamaları yaparız.

Bilet satışlı konserler, ödül törenleri, marka lansmanları, eğlence mekanları, konferans salonları, açık ve kapalı konser mekanları için uygun sanatçı ekibi ve ekipmanları ile yasal prosedürleri belirler, doğru kanallarla iletişim planlaması yaparız.

Organizasyon bizim için marka ve sanat kültürünün içinde yer alan bazı özel değerleri bir araya getirmektir. Müşterilerimizin kurum içi ve kurum dışı iletişim stratejilerinde yer alan, hedef kitlelere ulaşan satış pazarlama aktivitelerinin tüm faaliyetlerini başarılı ekibimizle saha da uygularız.

Konser organizasyonları firmamız tarafından büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştirilmektedir. Organizasyonun uygun tarihinin belirlenmesi, yerin ayarlanması konuları konser organizasyonu için önemli adımlardır.

Konserin yapılacağı yer belirlendikten sonra konser tarihi seçimi yapılır. Tarih seçimi yaparken özel bir tarih olmadığı takdirde konser tarihi belirlenen ay veya hafta içerisinde bir gün seçilerek yapılır.

Konser organizasyonu için sponsor görüşmeleri de istenildiği takdirde tarafımızca yapılmaktadır. Konserde sanatçının talep ettiği ses, sahne, ışık, kulis gibi teknik hizmetler de sağlanır.

Açık hava konserleri, kapalı mekan konserleri, biletli / biletsiz konserler, halk konserleri firmamıza bağlı solistler ile gerçekleştirilmektedir.

Belediyelerin ve sponsorların öncülüğünde bu organizasyonları gerçekleştirirken, Halkın gözlerindeki o pırıl pırıl yolculukta, kapılarını açmaları, yüreklerindeki cennetlerini bizlere sunmaları ve aşk dolu organizasyonu çocuklarıyla birlikte yaşamamız, hayatımızda alabileceğimiz en büyük ödül ve plaketlerdir.

Bu yüzden profesyonelliğimizi ve tecrübelerimizi yöreye en uygun biçimde sunuyoruz.

İç Anadolu’da, Karadeniz’de Ege’de veya Doğuda, her bölgenin kültürüne en doğru projeler hazırlayıp, Sanatsal faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Sanatçılarımızla konserler gerçekleştirmenin, tiyatro, halkoyunları çalışmalarımızın, mesleğinde uzman konuklarla seminerler vermenin, havai fişek ve farklı görsellikteki şovlarımızın, panayırlar kurmanın ötesine geçiyoruz.

Anadolu illeri ,ilçe ve kasabalarında sanat kalitemizden ,şeffaflığımızdan ödün vermeden yöre halkının çıkarlarını ve mutluluğunu da düşünerek çok sayıda kültürel etkinlik gerçekleştirmenin gururu içindeyiz.

Yurtdışı konser eventleri, Yurtdışı turne konser organizasyonları, Türk günü festival organizasyonu, Türk günü şenlikleri, Müzik eğlence organizasyonları, Özel davet organizasyonları, Personel Gecesi Organizasyonları, Sanatçı Temini, Sunucu temini, Kuruluş ve Yıldönümü Organizasyonu, Catering hizmetleri, Bahar şenlik organizasyonları, Festival ve Konser, Etkinlik Organizasyonları

Etiketler

Açık hava konserleri Kapalı mekan konserleri Tasavvuf müziği konserleri Cemil Topuzlu açık hava sahnesi Harbiye sahnesi İzmir kültür park açık hava tiyatrosu Bostancı gösteri merkezi Ayvalık amfitiyatro Beşiktaş kültür merkezi Bodrum antik tiyatro Bornova açıkhava tiyatrosu Çeşme açıkhava tiyatrosu Zorlu performans sanatları merkezi