• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Tiyatro Gösteri Organizasyonları

Yıllardır sizlere hizmet ediyoruz, her zaman dediğimiz gibi maddiyattan önce başarı. Referanslarımız için Lütfen Tıklayın

Türkiye'nin onlarca ilinde ve ilçesinde, yetişkin ve çocuk oyunları sahneleme alanında, belki de lider konumundayız. Şimdiye kadar organize ettiğimiz yüzlerce çocuk oyunu ve yetişkin tiyatro oyunlarıyla, onbinlerce izleyiciyi ağırladık.

Bir çok ünlü ismin de oynadığı yetişkin tiyatro oyunlarımızı, her sene turneye çıkarıyoruz. Aynı zamanda, çocuk tiyatro oyunlarmızı da sahnelemeye devam ediyoruz. Gerek biletli, gerekse sosyal sorumluluğumuz gereği gönüllü oyunlarımız ile binlerce miniği tiyatro ile tanıştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye'nin dört bir yanındaki ilçelerde, hiç tiyatro ile tanışmamız binlerce çocuğumuza tiyatro gösterisi sergiliyoruz. En deneyimli oyuncular ile, en kaliteli dekor, kostüm ve müzikleri harmanlayıp, sizler için en iyi hizmeti sunmaya çalıyoruz.

Günümüzde farklı sebeplerle etkinlikler düzenlenmektedir. Tiyatro gösterileri de sanatsal organizasyonlar olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle okullarda çocukların gelişimine katkı sunması açısından tiyatro etkinliklerine sıklıkla başvuruluyor. Bunun yanı sıra bu faaliyetler çocukların sanata olan ilgilerini de artmaktadır. Ayrıca belli topluluklar, dernekler ya da gruplar da tiyatro gösterilerini farklı amaçlarla kullanabiliyor. Gelir elde edilmesi, duyarlılığın arttırılması ya da desteğe ihtiyaç duyan kişilerin morallerinin yüksek tutulması amacıyla tiyatro faaliyetleri düzenlenmektedir.

Organizasyon şirketleri ve firmalar bu konuda da isteyenlere yardımcı oluyor. Uzman bir ekibin desteği ile birlikte sorunsuz bir şekilde tiyatro gösteri organizasyonu düzenlenebilmektedir. Bu sayede etkinlik sahipleri de rahat etmekte ve daha farklı ihtiyaçlara yoğunlaşabilmektedir.

Detaylı bilgi ve organizasyonlarınız için: 0533 277 25 25 - 0545 604 19 62

Etiketler

Belediye Konserleri Abdurrahman Önül Konserleri Sedat Uçan Konseri Rıza Kara Konseri Kolpa Konseri Barış Yurtçu Cem Belevi Konserleri Berkay Belediye Konseri Uluslararası Festivaller Türk Sanat Müziği Konserleri Cengiz Kurtoğlu Konserleri Mustafa Sandal Konserleri