• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Ulusal Basında Biz

Beyaz Gazete Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Beyşehir Belediyesi tarafından Göl Düğün Salonunda düzenlenen programda, Dolunayda Akşam Tiyatrosu ekibi 'Gül Tanem' isimli tiyatro oyununu vatandaşların beğenisine sundu.

Haberler.com Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür AŞ tarafından Hüdavendigar Kent Parkı´nda düzenlenen 'Şehri Ramazan' etkinlikleri, vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor. Programda bu hafta sonu sahneye çıkan Ramazan Büyükoruç ve Rıza Kara, kendilerini izleyenlere huzur dolu anlar yaşattı.

Son Dakika Yıldırım Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında düzenlenen sosyal etkinlikler kapsamında dün gece'de İlahi sanatçısı Rıza Kara söylediği ilahilerle izleyenleri mest etti.

Radikal Sevilen sanatçı yeni albümünü önümüzdeki aylarda piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Uzun bir aradan sonra ünlü tasavvuf sanatçısı Rıza Kara yeni albümü 'Haktan Emir' ile geri dönüyor.

Hürriyet Gölbaşı ilçesinde "Hz. Hüseyin'in Şehadeti" ile "Hz. Mevlana'nın Hakka Yürüyüşü" adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Gölbaşı Belediyesinin düzenlenen kültürel etkinlikler kapsamında Dolunayda Akşam Tiyatrosu'nun sahneye koyduğu oyunlar ilgi gördü.

Haber X Akyazı Belediyesi’nin Kültürel etkinlikler kapsamında geleneksel olarak düzenlediği Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde sahne alan Dolunayda Akşam tiyatro ekibi Akyazı’ya muhteşem bir gece yaşattı.

iHA Ünlü ses sanatçısı Abdullah Beyhan`ı da Akyazılılar ile buluşturan Dolunayda Akşam tiyatro ekibi Hazreti Muhammed`in natı şerifleri ve okuduğu birbirinden güzel ilahi ve dualar ile izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.