• Düğün, Nişan, Özel gün ve geceleriniz için Rezervasyon Telefon: 05456041962 05332772525

Yerel Basında Biz

Bolu Takip Gazetesi Yeniçağa Belediyesi Mekke’nin Fethi Kutlama etkinlikleri kapsamında eşsiz sohbetleri ile Necmettin Nursaçan Hocaefendi ve ezgileri ile ünlü sanatçı Ammar Acarlıoğlu’nu Yeniçağa’ya getiriyor.

Bolu Express Gazetesi Yeniçağa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Yeniçağa Yaşar Çelik Spor Salonu’nda organize edilen Mekke’nin Fethi kutlamaları halkın yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Yeni Haber Gazetesi / Balıkesir Sındırgı Belediyesinin Ramazan ayı etkinlikleri sürüyor. Önceki akşam teravih namazından sonra Şerif Paşa Meydanında Sındırgı Belediyesi Ramazan ayı etkinliklerinde sahne alan ‘’Dolunayda Akşam’’Tiyatro ekibi izleyenlere unutamayacağı bir gece yaşattı.

Muttan Haber Mersin Mut Belediyesinin organize ettiği ve AK Parti gençlik kollarının düzenlediği “Çanakkale 1915 Dolunay Akşamı” programına yoğun ilgi gösterildi.

Ferman Siyasi Gazetesi Bu güne kadar Edirne’den Van’a Samsun’dan Mersin’e kadar bir çok ilde beğeniyle izlenen Geçtiğimiz yıl 81 il ve çeşitli ilçelerde izleyicilerin beğenisine sunulan Peygamberimiz (s.a.s) ve sahabenin hayatını ses ve ışık efektleriyle sahnelerine konuk eden uzun bir aradan sonra Karaman halkıyla buluşacakı.

Yeni Haber Gazetesi / Sakarya Akyazı Belediyesi'nin Kültürel etkinlikler kapsamında geleneksel olarak düzenlediği Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde sahne alan Dolunayda Akşam tiyatro ekibi Akyazı'ya muhteşem bir gece yaşattı.

Gölbaşı Güncel Haber Gölbaşı Efsane Düğün Sarayı’nda, Gölbaşı Belediyesinin, kültürel etkinlikler kapsamında düzenlediği ve Dolunayda Akşam tiyatrosunun sunduğu “Hz. Hüseyin’in Şehadeti” ile “Hz. Mevlana’nın Hakka Yürüyüşü” adlı oyun büyük ilgi gördü.

Haber Merkezi Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Beyşehir Belediyesi tarafından Göl Düğün Salonunda düzenlenen programda, Dolunayda Akşam Tiyatrosu ekibi "Gül Tanem" isimli tiyatro oyununu vatandaşların beğenisine sundu.

Haber Fark Beyşehir Belediyesi organizasyonu ile Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Göl Düğün Salonu’nda sahnelenen oyun salonu dolduran kalabalığın büyük beğenisini topladı. Zaman zaman seyircilerin gözyaşlarına hakim olamadığı oyunda, Hazreti Muhammed’in hayatı anlatıldı.

Konya Postası Beyşehir Belediyesi organizasyonu ile Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Göl Düğün Salonu’nda sahnelenen oyun salonu dolduran kalabalığın büyük beğenisini topladı.

Haber Malatya 44 Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından düzenlenen “Bir Destandır Çanakkale” programı büyük ilgi gördü. Yoğun katılımın olduğu programda Çanakkale Şehitleri rahmetle anıldı.

Çorum Haber Çorum Belediyesi, 2015 Kutlu Doğum etkinlikleri kapsamında “O da Çanakkale’deydi” adlı tiyatro oyununu Çorumlularla buluşturacak. Ali Nayer ve İsmail Coşkun da ilahileri ile izleyicilerin karşısında olacak.

Ajans Manisa Şehzadeler Belediyesi Ramazan Geceleri etkinliklerinde Dolunay’da Akşam Tiyatrosu ekibi sahne aldı. Hz. Muhammed (SAV) ile sahabenin hayatının ses ve ışık efektleriyle sahnelendiği ‘Son Nefes’ isimli sine-tiyatro oyunu nefesleri kesti.

Malatya Haber Merkezi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı İhsan Gençay, Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın, Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Urfa Haber Siverek Belediyesi'nin katkıları ile ilk önce 28 Ekim’de Konya MTR Tiyatro Grubu tarafından Dolunayda Akşam ‘’Son Durak’’ İsimli tiyatro oyunu Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonunda 12 yaş üzeri vatandaşlara ücretsiz olarak sahnelendi.

Uşak Haber Merkezi "Dolunayda Akşam" söyleşi de Hz Muhammed (SAV)'in dünya'ya gelişini ve ne gibi zorluklarda hayatını sürdürdüğü anlatıldı.Program sonunda da dua edilip programa son verildi.